Scootmobiel accu MK AGM 12V-50Ah
Daarom kiezen meer dan 10.000 klanten voor Zorg Totaal
Degelijk advies van ervaren product experts
Sterke focus op service en persoonlijke aandacht
Ruime keuze: van goedkoop product tot maatwerk oplossing
Diverse leveringsmogelijkheden, zowel betaalbaar als persoonlijk
Toch niet tevreden? Juist dan horen we graag van u!
De MK Battery AGM serie is een kleine, onderhoudsvrije, AGM batterij voor licht gebruik van de hoogste kwaliteit. De batterijen hebben een lange levensduur en zijn compleet dicht (gesloten) en daardoor volledig onderhoudsvrij. De M50-12 SLD M-1 AGM accu is een compact model van 12 Volt met een capaciteit van 50Ah. Deze mulitfunctionele AGM serie is ontworpen om toe te pasen in een breed toepassingsgebied.
De MK Battery AGM serie is een kleine, onderhoudsvrije, AGM batterij voor licht gebruik van de hoogste kwaliteit. De batterijen hebben een lange levensduur en zijn compleet dicht (gesloten) en daardoor volledig onderhoudsvrij. De M50-12 SLD M-1 AGM accu is een compact model van 12 Volt met een capaciteit van 50Ah. Deze mulitfunctionele AGM serie is ontworpen om toe te pasen in een breed toepassingsgebied. Denk hierbij aan beveilingssystemen, meetapparatuur, alarmsystemen, brandmeldsysteem, tilliften, badliften, trapliften, elektrische scooters (step), revalidatie (scootmobiel, rolstoel) etc. Dit model 50Ah accu zit veel in de middelgrote (opvouwbare) scootmobielen zoals de Practicomfort modellen, Invacare Orion en Comet, diverse Shoprider scootmobielen, Excel, Excelcare, Travelux, Vegro, Pride Elegance en Victory modellen, Molenaar Elegance, Life en Mobility Primo en Mezzo, Handicare Calypso (Sunrise Medical), Drive ST4D, Vermeiren Ceres (Carpo) en diverse andere modellen.
TIP: Belangrijk is om een juiste acculader te gebruiken voor een goede en lange levensduur. Wij beschikken over diverse passende modellen voor AGM batterijen. Wilt u meer weten over accu's en acculaders? Neem dan gerust contact met ons op.
Let op: Dit soort accu's kunnen in een andere soort positie gemonteerd worden, zolang ze maar in de lengte richting van de platen worden geplaatst. Dus de platen niet stapelen. Voor maximale prestaties en levensduur gaat de voorkeurltijd uit naar rechtop plaatsen, dus met de accupolen en ventielen omhoog. Heeft u vragen over de montage van accu's? Neem gerust contact met ons op.
Eigenschappen accu MK M50-12 SLD M-1 AGM 12V-50Ah
- Garantie: 6 maanden
- Geschikt voor veel toepassingen
- Gemaakt voor cyclisch gebruik
- Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding
- Haal het maximale uit uw product
- 100% Onderhoudsvrije accu
- AGM techniek (Geabsorbeerd glasvezelmat)
- Stevig en compact design
- Betrouwbare techniek voorkomt stilstand
- Lage zelfontlading
- Drukgereguleerd
- Constructie uit loodcalcium
- Tankgevormde platen
Goed om te weten
Wilt u de accu's op locatie gemonteerd hebben in uw scootmobiel, elektrische rolstoel of ander product? Neem contact met ons op voor de mogelijkheden.
Artikelnummer | M50-12 SLD M |
---|---|
EAN | 8719324714365 |
Merk | MK |
Garantie | 6 maanden |
Accu techniek | AGM |
Gewicht in kg | 15.770000 |
Ampèrage (20Hr) | 50Ah |
Ampèrage (5Hr) | 42,5Ah |
Lengte | 198 mm |
Breedte | 166 mm |
Hoogte | 171 mm |
Afmetingen | 198x166x171 mm |
Accu aansluiting | Insert M6 |
Accu behuizing | Kunststof |
Kleur | Grijs |
Accu toepassing | Elektrische rolstoel, Scootmobiel |
Passend voor | Revatak Solo TS120, Life en Mobility Solo 3, Life en Mobility Solo 4 |
Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Opmerkingen | Heeft u vragen over dit product? Neem dan gerust contact met ons op. |
Voor licht gebruik
Breed inzetbaar
Hoge kwaliteit
Past in veel scootmobielen

- Scootmobiel accu MK GEL 12V-40Ah€ 239,00
- Scootmobiel accu Move MPX 12V-55Ah€ 189,00