Tasje tussen handvatten voor Mobilex rollators Leopard en Gepard
Daarom kiezen meer dan 10.000 klanten voor Zorg Totaal
Het grootste assortiment hulpmiddelen van Europa
Keuze uit 3.000+ ophaalpunten om uw bestelling te laten bezorgen
GRATIS bij u thuis bezorgd met duidelijke indicatie van het bezorgmoment
14 dagen niet goed, geld terug garantie (zie voorwaarden)
Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,2/10
Altijd handig om een extra tasje te hebben om kleine spulletjes in mee te nemen. Het tasje hangt tussen de handvatten in van de rollator. Deze open versie is eenvoudig benaderbaar voor bijvoorbeeld een telefoon of sleutels (kleine voorwerpen die je vaak gebruikt). Wij adviseren dit model altijd in combinatie met een rugsteun om de tas hieraan vast te maken (i.p.v. handvatten).
Altijd handig om een extra tasje te hebben om kleine spulletjes in mee te nemen. Het tasje hangt tussen de handvatten in van de rollator. Deze open versie is eenvoudig benaderbaar voor bijvoorbeeld een telefoon of sleutels (kleine voorwerpen die je vaak gebruikt). Wij adviseren dit model altijd in combinatie met een rugsteun om de tas hieraan vast te maken (i.p.v. handvatten). Op deze manier heb je geen banden om je handvatten en blijven deze vrij voor de volledige hand. Ook verkrijgbaar in een uitvoering met een ritssluiting. Maximale belasting is 1 kg.
Let op: met dit tasje is zitten op de rollator niet mogelijk, maar je kan hem eenvoudig losmaken met de klittenband sluiting. Het flexibele netje kan blijven zitten tijdens het opvouwen van de rollator om deze mee te nemen. Dit model is geschikt voor de Leopard en de Gepard rollator.
Artikelnummer | 312364 |
---|---|
Merk | Mobilex |
Garantie | 2 jaar |
Gewicht in kg | 0.500000 |
Kleur | Zwart |
Materiaal | Kunststof |
Maat | 1 maat |
Lengte | Zie omschrijving |
Breedte | Zie omschrijving |
Hoogte | Zie omschrijving |
Afmetingen | Gelijk aan het standaard boodschappennetje |
Opmerkingen | Past ook op de Rehasense rollators en Russka modellen. |
