Scootmobiel Vermeiren Carpo 2 Sport - Uitgefaseerd product!
Daarom kiezen meer dan 10.000 klanten voor Zorg Totaal
Degelijk advies van ervaren product experts
Sterke focus op service en persoonlijke aandacht
Ruime keuze: van goedkoop product tot maatwerk oplossing
Diverse leveringsmogelijkheden, zowel betaalbaar als persoonlijk
NIEUW: uw eigen scootmobiel voor een vast, laag bedrag per maand
De nieuwste generatie Vermeiren Carpo 2 scootmobiel staat garant voor urenlang comfortabel rijplezier. Deze laatste generatie is volledig onder handen genomen voor optimaal comfort, gebruikersgemak en betrouwbaarheid. De scootmobiel Carpo 2 is voorzien van een digitale display met snelheidsmeter en kilometerteller. Het deltastuur, welke standaard is uitgerust met twee spiegels, geeft veel steun en zorgt dat er eenvoudig gas gegeven kan worden middels de trekbediening. Ook is het stuur voorbereid op éénhandige bediening. De stoel, standaard voorzien van een hoofdsteun, is volledig instelbaar voor maximaal comfort.
LET OP: Deze Vermeiren Carpo 2 Sport scootmobiel betreft een uitgefaseerd product en is dus helaas niet meer leverbaar! U kunt uiteraard bij ons terecht voor onderdelen, reparaties, service, onderhoud etc.
Bediening en comfort
De nieuwste generatie Vermeiren Carpo 2 scootmobiel staat garant voor urenlang comfortabel rijplezier. Deze laatste generatie is volledig onder handen genomen voor optimaal comfort, gebruikersgemak en betrouwbaarheid. De scootmobiel Carpo 2 is voorzien van een digitale display met snelheidsmeter en kilometerteller. Het deltastuur, welke standaard is uitgerust met twee spiegels, geeft veel steun en zorgt dat er eenvoudig gas gegeven kan worden middels de trekbediening. Ook is het stuur voorbereid op éénhandige bediening. De stoel, standaard voorzien van een hoofdsteun, is volledig instelbaar voor maximaal comfort. De scootmobiel Vermeiren Carpo 2 is leverbaar in 2 verschillende modellen, namelijk de Carpo 2 Standaard en de Carpo 2 Sport. Verschillen in de modellen zijn voornamelijk snelheid, bereik (accuset), standaard kleur en vermogen. In beide modellen passen maximaal 105Ah accu's.
Vering en prestaties
De Vermeiren Carpo 2 serie heeft een veersysteem op basis van rubbers. Hierdoor komen schokken en trillingen minder door, omdat rubber continu kan dempen. Een traditionele schokbreker kan alleen een schok breken en een rubber kan dit neutraliseren. Rubber heeft geen aanvangskracht nodig om te kunnen dempen. Daarnaast zijn alle 4 de wielen onafhankelijk geveerd. Dit komt ten goede van het comfort en daardoor krijgt het veersysteem van de Carpo 2 serie een uitstekende score van de gebruikers.
Met een maximale snelheid van circa 18 kilometer per uur kan de Carpo 2 Sport zeer goed meekomen in het verkeer en is hierdoor ideaal voor de lange ritten. De rijeigenschappen zoals de maximale snelheid, acceleratie, remweg ect. werken uitstekend samen. Met de standaard accuset kunt u circa 35 km rijden en met de zwaarste accuset van maar liefst 105Ah kunt u een bereik halen van circa 55 km.
Accu's en lader
Om het maximale uit uw scootmobiel te halen, is deze leverbaar met diverse accu's en bijbehorende laders. Dit houdt in dat we samen met u kijken wat u wilt doen met de scootmobiel. Hebt u voldoende aan de standaard accu's of is het wellicht beter uw bereik (alvast) wat te vergroten, mocht uw vraag in de toekomst toenemen. Wat wilt u bijvoorbeeld met de scootmobiel doen? Wanneer u langere ritten wilt rijden, zijn hier zwaardere accu's voor nodig. Wees gerust, wij kijken samen met u naar de juiste oplossing en adviseren hierbij de juiste lader. Op deze manier haalt u het maximale uit uw scootmobiel en kunt u met vertrouwen op pad. Wij adviseren u graag over accu's en acculaders om zo de juiste combinatie te zoeken voor uw gebruik. Voor meer informatie kunt u altijd vrijblijvend contact met ons opnemen.
Standaard uitrusting
- Uiterst stabiele scootmobiel
- Zeer goed geveerd en daarmee erg comfortabel
- Draagvermogen tot 150 kg
- Maximum snelheid 18 km per uur
- Digitaal dashboard met snelheidsmeter en kilometerstand
- Voorzien van bumper aan voor- en achterzijde
- Voor de moderne gebruiker: voorzien van smartphone bakje en USB aansluiting om telefoon op te laden
- Handleiding in NL en diverse andere talen
Opties en accessoires
Heeft u speciale wensen of wilt u uw scootmobiel voorzien van extra accessoires? Voor elke scootmobiel hebben wij een zeer groot assortiment van opties die af fabriek of in eigen werkplaats worden gemonteerd. Denk hierbij aan andere stoelen voor meer zitcomfort, zwaardere accu's en acculaders voor meer bereik en kortere laadtijd, maar ook andere type banden of manden. Ook diverse accessoires kunnen uw scootmobiel compleet maken zoals een opberghoes, rugleuning tas, diverse spiegels en veel meer. Heeft u speciale wensen of vragen over dit product? Neem gerust contact met ons op of kom langs.
Artikelnummer | scootmobiel-vermeiren-carpo-2-sport |
---|---|
Gewicht in kg | 144.600000 |
Garantie | 2 jaar |
Merk | Vermeiren |
Lengte | 1660 mm |
Breedte | 660 mm |
Hoogte | 1420 mm |
Afmetingen | LxBxH: 166x66x142 cm |
Gevouwen maat | LxBxH: 166x66x100 cm |
Zitbreedte | 43 cm |
Zitdiepte | 48 cm |
Zithoogte | 49 cm |
Rughoogte | 49 cm |
Stoel met schuifslede | Ja |
Draaibare stoel | Ja |
Hoofdsteun | Ja, met hoofdsteun |
Gebruik | Buiten |
Opvouwbaar | Nee |
Gewicht zwaarste deel | 24 kg |
Max. belasting | 150 kg |
Max. snelheid | 18 km/u |
Standaard bereik | 35 km |
Max. bereik | 55 km |
Bodemvrijheid | 10 cm |
Draaicirkel | 389 cm |
Bediening | Knijpbediening, Optioneel voetgas |
Snelheidsmeter | Weergave in display |
Schildpad/haas instelling | Instelbaar met H/L knoppen |
Verlichting | Verlichting voor- en achter |
Display weergave | Digitaal |
Cruise control | Niet mogelijk |
Verstelmogelijkheden stuur | Verstelbaar in hoek, traploos |
Hoogte armsteunen | circa 19 cm, verstelbaar |
Draagvermogen mand/tas | 5 kg |
Vering | Voorzijde & achterzijde |
Stoel | Skai leder |
Type scootmobiel | Vast |
Aantal wielen | 4-wiel |
Type band | Luchtband |
Banden | Luchtbanden, Massieve banden optioneel |
Banden uitvoering | Voor & achter 100/65-9 luchtbanden (zwart) |
Standaard accu's | 2x 12V-90Ah |
Standaard acculader | 24V-8Ah |
Motorvermogen in Watt | 750 W |
Klimvermogen | 6° / 10,5% |
Opmerkingen | Gratis demonstratie aan huis? Neem vrijblijvend contact met ons op! |
Ruime kleurkeuze
Snelheid 18 km/u
Groot bereik tot 55 km
Zeer goed geveerd
Zeer stabiel
Relatief grote scootmobiel
